Jdi na obsah Jdi na menu
 


29. 6. 2014

Grestophe - In Paris - 15+

 Greg s Chrisem měli „misi“ v Paříži, měli výhodu. Chris uměl naštěstí plynule francouzsky a měl velmi silný přízvuk. Byla noc a procházeli se ulicí Rue de Rivoli. Oba dva byli strašně unavení, a tak se rozhodli o hotelu. Šli přímo za nosem.

„Hele, Chrisi, ty rozumíš co si povídají?“ ukázal na ostatní procházející a Chris pouze kývl. Neměl moc v povaze mluvit.
„Zahni doprava, tady je nějaký hotel,“ řekl Christophe a ukázal pro jistotu doprava. Greg se ho musel držet, tudy šel velký proud lidí a nechtěl riskovat, že se ztratí. Chytil se za jeho hnědou koženou bundu a nechal se vést po Rue du Pont Neuf. A Chris pak zaplul doleva do místního hotelu s názvem „Hotel Ducs de Bourgogne“. Chris se asi vyznal. Vypadal celkem vkusně. Gregory se ho pustil, když zjistil, že jsou vevnitř. Christophe přistoupil k recepční, která byla velmi pohledná a Chris se jí zřejmě líbil. Ten pohledný hnědovlasý kluk se jménem Christophe Delorean.
„Dobrý večer, prosil bych dva pokoje s jedním lůžkem.“
„Dobrý večer, je nám líto, ale máme pouze jeden pokoj s dvojlůžkem.“
„Tak nám ho dejte,“ řekl, vytáhl peněženku a připravil si peníze.
„135 €.“
Chris zaplatil, vzal si klíček, poděkoval recepční a ukázal Gregorovi, aby ho následoval.
„To je celkem drahý,“ řekl nahlas Chris,„ a nelekej se, máme dvojlůžko, protože neměli dva pokoje.“
„Okej,“ odpověděl Greg a už se představoval ve vaně, ve které je teplá voda.
Dorazili do pokoje a Gregory šel první do sprchy, sice tam měli vanu, ale nechtěl zdržovat. Poté se šel opláchnout i Chris. Přišel do jejich společné ložnice v černých trenýrkách a ručníkem si sušil vlasy. Na jeho zádech šli vidět škrábance od jejich soupeře.
„Ukaž, já ti to ošetřím,“ řekl Greg a nahnul se tašce s lékárničkou. Christophe si sedl zády k němu a ten mu rány vydezinfikoval. Gregory viděl, že Christophe je napjatý, a tak se rozhodl pro malou masáž. Nejdřív masíroval oblast kolem krku a když se Chris trochu uvolnil, pokynul mu, aby si lehl na břicho. Chris tak udělal a Greg začal s masáží. Našel v batohu Indulonu a položil krém na pokožku.
„Studí...“ řekne Chris a otočí hlavu, aby viděl aspoň částečně na Grega. Ten krém začne roztírat a masíruje. Chris si užívá oné masáže, která mu dělá dobře a zavře oči, teď nemusí mít strach, že ho tu někdo dostane. Po těžkém dni si zaslouží odpočinek. Usíná, jenže...
„Hej, co to děláš?“ řekne Chris se svým silným francouzským přízvukem, když se Gregovy rty dotknou jeho šíje. Jemně ho kousne do krku a Christophe se snaží zdrhnout z jeho náruče. Greg svoje ruce přesune na záda kolem bederní páteře a tam ho přidržuje.
„Hej, to už není sranda... Uhn.. Gregu přestaň!!“ křikne a začne ho kopat do zad. Gregory to ucítí a svoje ruce přesune na Chrisovo zápěstí a přirazí je do matrace. Jazykem jel od jeho ramena, přes šíji,ke krku až k uchu, které dráždil. Chris byl vyjevený, jak mu mohl skočit na špek. Gregory z něho částečně slezl a otočil ho, chtěl přístup k jeho ústům, které si pak tvrdě přivlastnil. Musel ho nutit ke spolupráci, nenáviděl to, když ona oběť vůbec nespolupracovala. Chris se nejprve styděl. Měl pouze jednu holku v posteli. A to byla jeho tenkrát nejlepší kamarádka, která ho měla ráda jako bráchu.

Jmenovala se Linnéa a byla krásná černovláska se smaragdově zelenýma očima. A tak se tenkrát Chris rozhodl, že ji nasype do pití omamný prášek, a pak ji nechutně zneužil. Pak ho začala nenávidět, když se dozvěděla celou pravdu. Ale to už bylo nějaký rok zpátky. Teď je tu se svým kámošem, který se ho snaží využít pro své potřeby. Jenže on nechce. On miluje někoho jiného, ale ten ho milovat nikdy nebude.
„Gregory, nech mě, já to nechci, nech mě!“ křikl a Gregory ještě přitvrdí. Začne mu drtit zápěstí, kousat ho do krku a svůj rozkrok začal třít o ten Chrisův.
„Přestaň, ne!...“ a Chris byl umlčen roubíkem.

Ráno se jako druhý probudil Gregory. Gregory byl v pokoji sám, když uviděl krvavou skvrnu na prostěradle, zhrozil se. Vzpomněl si, co udělal Chrisovy, nechtěl to udělat, ale... Zatraceně, byl opilý touhou. Sprostou touhou, která ovládla Grega, který pak znásilnil svého kámoše, kterého miloval.
„Kurva,“ zakleje a začne se oblékat. Spěchal, potřeboval ho vidět, potřeboval vidět, že je svým způsobem v klidu. Vzpomněl si na Christopha, který na něho křičel, když do něj surově přirážel, jak brečel, když mu ho tam nacpal, také si vzpomněl na to, jak mu držel ruce násilně nad hlavou a jak měl nacpaný roubík v ústech. Rychle se učesal a spěchal dolů. Na recepci se zeptal, zda Chris odešel a jestli mu nenechal nějaký vzkaz.
„Pan Delorean odešel asi před hodinou a říkal, že jde do kavárny 'Carpe Diem Café',“ odpověděla mile a mile se usmála.
„Děkuji, můžu se zeptat, kudy se tam jde?“
„Musíte dál po Rue du Pont Neuf, poté se vydáte doprava po ulici Rue Saint-Honoré a půjdete pořád rovně, je to asi tři minuty pěšky,“ odpověděla a ukázala i na mapě, kudy to se jde.
„Děkuji mnohokrát,“ řekl Greg zdvořile a rozešel se do kavárny, šel vážně jenom tři minuty, zastavil se u kavárny, zdálky viděl Christopha, který seděl vevnitř a popíjel kávu. Gregorovo srdce se roztlouklo o sto šest. Měl sevřený žaludek, nevěděl, zda ho za to zabije, ale byla to 80% možnost. „Dobrý den,“ odpověděl barman a Gregory si přisedl k němu.
„Spal si nějak dlouho,“ odpoví suše Chris a upije ze šálku.
„Omlouvám se za to, co se stalo, nechtěl jsem to udělat,“ řekl smutně Gregory a sklopil hlavu.
„V poho, sice mě to bude trvat, než to rozchodím, ale dá se to. Můžeme jít už na to letiště?“
Gregory pouze kývl, bál se mu podívat do očí. Chris zaplatil a odešli. Gregoryho kousalo svědomí, nechtěl si to připustit. Znásilnil někoho, koho miloval.
„Nevyčítej si to, nadrženost je nemoc, se kterou se musí do postele,“ řekl v klidu Chris,„Jen chci vědět, proč si to udělal,“ vytáhl si cigaretu z krabičky a zapálil si.
„Protože... protože... nevím... jak ti to... říct...“ řekl nervozně Gregory a začal se škrábat na hlavě.
„Nějak bez toho koktání,“ odpověděl Chris a ukázal mu, ať zahne.
„Mno, já... tě... miluji,“ řekl a zrudl jako nikdy dřív.
„Promiň, ale já tebe ne. Já miluji,“ byl přerušen Gregem,„ Vím, vím, miluješ Damiena, ale já... Ztraceně, co jsem si to namlouval,“ Gregory se klepal. Christophe ho k sobě přitáhne a obejme ho.
„Dýchej zhluboka, bude to dobrý. No tak, nebreč...“ řekl Chris a Gregory mu položí hlavu na jeho rameno, brečí. Věděl to, ale namlouval si, že jednou se na vykašle na Damiena, který lítal kolem holek. Ale to se nikdy nestalo. Christophe ho hladil po jeho zlatých kadeřích a po zádech.
„Gregory v klidu dýchej, vybreč se, teď můžeš, jsi tu se mnou,“ říkal v konejším hlasem a sem tam mu dal pusu do vlasů. Gregory se k němu tiskl. Snažil se nebrečet, ale nešlo to. Byl rád že je tu s ním, cítil se hrozně. Cítil se jako vyvrženec. Jeho životní láska ho nechce, ještě je na kluky, zabiják, úžasný příklad světu, jaké je to trpět. Gregory už se celkem uklidnil, ale všechno začalo na novo. Lidi se jim vyhýbali a potají si šuškali. Jemu to bylo jedno.

Poté, co se Gregory uklidnil, se znovu rozešli k letišti, poté odletěli a Gregory usnul v letadle na Chrisově rameně. Doufal, že tahle ptákovina jménem láska ho nikdy nezasáhne, ale stala se chyba v Matrixu. S Gregem se znal dost dlouho na to, aby ho shledal jako nejlepšího kamaráda, ale také to nejlepší štěstí, které ho kdy potkalo. Pamatoval si to do teď, jak ho Gregory přemlouval, aby se stal nájemným vrahem. Ještě že to udělal, nikdy by nepoznal Damiena a Amy. Amy je čtvrtou členkou jejich mini party zabijáků, je to roztomilá bělovlasá holka, která má nádherné oči. Mají fialovou barvu, jsou přímo okouzlující, všichni jí mají rádi, protože Amy je milá, hodná, dobrosrdečná. Nikdo nechápe jak se mohla stát zabijákem, ale přesto je nejlepší. Umí dobře střílet na dálku. Nikdo nechápe, jak se mohla narodit s bílými vlasy. A Damien se jí snaží dostat pod sukni, ale ona se nikdy zatím nedala. Protože je strašně zamilovaná do Craiga Tuckera, jejich bývalého spolužáka.
Nikdy nebude litovat, že ji poznal. Když zjistil, že je na kluky, že je na Damiena a když se dostal do depresí, byla to právě ona, která mu z toho pomohla. Společně s Gregorym. A Damienem.
Věděl, jak to dopadne s tímto incidentem s Gregorym. Zůstane to pouze mezi nimi.
It will remain in Paris.(Zůstane to v Paříži.)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WOW

Damien♥Mole, 1. 7. 2014 18:12

♥♥♥♥♥!♥♥♥♥♥