Jdi na obsah Jdi na menu

Rushi-chan a Kuroko no Basuke/Kuroko's Basket

29. 11. 2013

 Zdravím lidi!!!
Vinšuji vám o anime, které má druhou sérii, která je vydávána. Ano, z názvu vyplívá, že je to Kuroko no Basket/Kuroko no Basuke/Kuroko's Basketball/Kurokův Basketball. 

O čem to je?
Střední škola Teikou mělo 5 studentů, kteří byli basketbalovými šílenci. Abych to upřesnila... Každý má schpnost a je skoro neporazitelný, ale pořád je tu někdo, ke komu strašně vzhlíželi. Onen tajemný 6. hráč s číslem 15 na dresu. Náš stín.
Ano je to onen Kuroko.
Jenže po každé nižší střední následuje vysoká(což je u nás střední). Každý jde na jinou školu. Kuroko si vybere školu Seirin, kde potká svoje světlo(není to myšleno yaoisticky, je to tak řečený v anime.). A tím je japonec z Ameriky - Taiga Kagami. Kagami se dozvídá o Zázračné generaci 5 hráčů a tak si řekne motto: "Porázím celou generaci!". A Kuroko mu pomáhá. Nejdřív cvičí, pak se blbne na střeše, něco jako odvážné přiznání a začnou dělat novou formaci. Ve formaci se objeví jak Kagami, tak i Kuroko. Jejich trenérka(1 z 3 dívek celého anime xDD) je šílená. Dbá na pořádný trénink. Neumí vařit, což je u žen neobvyklé, teda většinou, skoro všechny holky v anime neumí vařit! Ale Kagami jo! WTF!! 
Přihlásí se na soutěž Inter-High. Tam samozřejmě objevují sílu generace a nekorunovaných králů. A znáte to... Prostě tým Kagami/Kuroko porazí všechny. 
Ale co třeba generace. 
Nejlepším týpkem je Daiki Aomine(Daiki je křestní...). Modrovlasý týpek měřící 192 je neporazitelný. Nemá styl. Nebo jako on ho má, ale nikdo neví, co přesně udělá, má ho založení na spojení Streetballu a basketu, což je povolené. Na to, že je to japonec, je tmavší(není myšleno rasisticky) a celkem vysoký. Je líný, divný, žrout.
Dalším týpkem je blonďatý babe jménem Kise Ryota. To je ten typ člověka, který je až dětinský. Je to model, takže fanynek jak by smet. Taky vysoký(že by se tím něco kompenzovalo?), šílenec do sportů. To bude vlastně první z těch pěti, co mu Kagami nathne pr*el. Jeho schopnost je kopírovat. Že by potomek Hatakeho Kakashiho? :D 
Dalším týpkem je Akashi Seijuro. To je týpek, který se v anime pořádně neukázal. V manze sice je, ale já nevím, jak ho popsat. Červenovlasý klučina, který je o centimetr vyšší než já, ta nesmírná drzost. :D Jinak je věčně spojovan s nůžkami a jeho dabér je Izaya z Durarara!! a Levi ze Shingeki no Kyojin.  Takže už dabér vypovídá o jeho epičnosti. Jinak jeho schopnost je něco ve smyslu, že prokne limity, ví, co uděláte atd. 
4. týpkem je Atsuhi Murasakibara. Fialová barva jeho jest a zase výška je asi přehnaná. Přece jenom, který japonec kur** měří 206 CM!! Omg a ty velké dlaně(If you know what i mean)... Největší žrout. Vždy, když někam jde, má u sebe tunu zásob. Nejvíc sladké. Má taky o kolečko míň. Jeho schopnost je dobré bloky. 
A poslední a můj největší zlatíčko je Shintaro Midorima. Týpek věřící na 'lucky itemy', horoskopy a tyhleti pověry a tak. Nejlepší střelec, hází jenom trojky, můžete hodit pouze 3 body, což jsou zdálky(od poloviny až po celé hřiště) nebo 2 body, které jsou z blízka. Umí taky dobře blokovat. A proč mám na něj největší crush? Protože zelená, protože brýle, protože tsundere a protože jeho 'uke - stín' Takao Kazunari, to je jeho 'kámoš', který není něčím specifický. Jediný co Takao má, je orlí zrak, se kterým vidí perfektně. 
A co takhle ty ostatní?
Kagami Taiga - obočí ve stylu sushi(xD), 190 cm. Žrout taky, má skákací schponost, jeho cílem je porazit generaci. 
Kuroko Tetsuya - další zaltíčko. 

Ale proč o tom kecám?
Protože mnoho fanservisu, yaoistických momentů a atd. Navíc fakt, že jsou tam pouze 3 holky, je dost... šilené. Dvoum je 16 a té poslední je okolo 30+. Takže ani pořádně yuri není. Sice je i hentai, ale převládá klasicky Yaoi. 
K tomu hraje fakt, že kluci jsou sami, jsou vypracovaní a jejich konverzace je silně... yaoistická. Když si vemete, Kuroko byl nejdřív stín Aomineho, takže máme jeden pár - AoKuro. Pak je tu fakt, že je tu Kagami a Kuroko je jeho nynějším stínem, takže pár numbero duo - KagaKuro.
Pak je tu Midorima a Takao. Jejich vztah... Jelikož je Midorima tsundere, který je obětí Takaa, takže věčně je sranda. Jejich hlášky jsou legendární. Takže pár č.3 - MidoTaka.
Pak tu jsou šílené složeniny, např: AoKise, KiseKuro, KagaKise, MidoKise, MidoKaga, atd. 
Současně to má 33 dílů(25 - 1.série, od 26/1 - 2.Série) 
Doporučuji lidem, kteří rádi bishíky, sporty a yaoi. Není to yaoi, jenom je prostě obětí fanynek. 
Ke Kuroko no Basket všechno. Na to bude asi víc povídek, doujinshi. 
Zatím anketa hlásá ano, ale vymazali se mi všechny doujinshi přeložené a i program -.-, takže nečekejte nějaké návaly, spíše ztráty. Samozřejmě se snažím to ještě vylovit v paměti. 
Jinak bye bye bííí!!! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mizu-chi - a další pár

30. 11. 2013 21:56

nejlepší je spíš než pár tak trojúhelník AoKagaKuro :D

Rushi-chan (Admin) - Re: a další pár

30. 11. 2013 22:13

Ano, to taky, ale těch trojúhelníků je :D Našla jsem na Tumblru trojúhelník AkaMidoTakao :D S kámoškou jsme zkoušeli napsat všechny páry, které byli tak nějak možné... Napsali jsme jich asi 51 a to jsme nevypsali ještě další :D